Hva leter du etter?

Ansatte


Alex Mason

Prosjektingeniør

Tlf: +47 917 49 792
alex.mason@animalia.no

André Backer

Fagkonsulent kjøttskjæring

Tlf: 22 88 49 04
andre.christian.backer@animalia.no

Ann-Kristin Kjos

Administrasjonskonsulent

Tlf: 920 21 897
ann-kristin.kjos@animalia.no

Asbjørn Lundsvoll

Klassifiseringskonsulent

Tlf: 900 98 718
asbjorn.lundsvoll@animalia.no

Audun Melting Kvalbein

Fagkonsulent IT

Tlf: 472 82 260
audun.kvalbein@animalia.no

Cathrine Hexeberg

Spesialrådgiver

Tlf: 958 31 084
cathrine.hexeberg@animalia.no

Christian Lund

Kommunikasjonsrådgiver

Tlf: 971 80 883
christian.lund@animalia.no

Ditte Löfqvist

Spesialrådgiver- Ingris

Tlf: 948 73 696
ditte.lofqvist@animalia.no

Einar Drivdal

Fagkonsulent IT

Tlf: 408 83 940
einar.drivdal@animalia.no

Elin Rasten Brunsdon

Prosjektleder

Tlf: 481 65 350
elin.brunsdon@animalia.no

Elisiv Tolo

Spesialveterinær - bedøving og avliving

Tlf: 959 19 692
elisiv.tolo@animalia.no

Ellen Hovland

Fagsjef - Ernæring

Tlf: 412 23 003
ellen.hovland@animalia.no

Frøydis Bjerke

Fagsjef - Skjæring og analyse

Tlf: 975 49 982
froydis.bjerke@animalia.no

Guro Vasdal

Prosjektleder

Tlf: 909 99 377
guro.vasdal@animalia.no

Halvor Mikalsen

Klassifiseringskonsulent

Tlf: 971 81 240
halvor.mikalsen@animalia.no

Hanne Hennig Havdal

Spesialrådgiver

Tlf: 482 23 530
hanne.havdal@animalia.no

Hanne Margrete Johnsen

Spesialrådgiver- Husdyrkontrollene

Tlf: 930 85 074
hanne.johnsen@animalia.no

Helga Odden

Kommunikasjonssjef

Tlf: 958 23 080
helga.odden@animalia.no

Inge Midtveit

Spesialveterinær - dyretransport

Tlf: 913 50 752
inge.midtveit@animalia.no

Ivar Johnny Hellerud

Fagansvarlig kjøttskjæring

Tlf: 906 30 652
ivar-johnny.hellerud@animalia.no

Jan Gunnar Berg

Formann kjøttskjæring

Tlf: 958 34 049
jan.gunnar.berg@animalia.no

John Thore Mogen

Fagansvarlig IT

Tlf: 911 66 239
john.thore.mogen@animalia.no

Kathrine Akre

Spesialrådgiver - Dyrehelseportalen

Tlf: 971 25 845
kathrine.akre@animalia.no

Katrine Andersen Nesse

Fagsjef - Bærekraft, miljø og klima

Tlf: 911 82 159
katrine.nesse@animalia.no

Kjetil Meier Haugen

Salgsansvarlig

Tlf: 959 59 595
kjetil.haugen@animalia.no

Käthe Elise Kittelsen

Spesialveterinær

Tlf: 906 05 027
kathe.kittelsen@animalia.no

Lars Erik Gangsei

Spesialrådgiver

Tlf: +47 950 61 231
lars.erik.gangsei@animalia.no

Magne Kjerulf Hansen

Spesialveterinær

Tlf: 994 15 317
magne.hansen@animalia.no

Maja Helene Pedersen

Fagkonsulent IT

Tlf: 907 93 955
maja.pedersen@animalia.no

Mari Langaker

Spesialrådgiver- Sauekontrollen

Tlf: 988 64 880
mari.langaker@animalia.no

Marianne Sundt Sødring

Spesialrådgiver

Tlf: 911 32 435
marianne.sodring@animalia.no

Marit Lindtvedt Lystad

Fagsjef - Husdyrkontrollene

Tlf: 905 62 280
marit.lystad@animalia.no

Mathias Ytterdahl

Kommunikasjonsrådgiver

Tlf: 95024732
mathias.ytterdahl@animalia.no

Mina Sjuve Klaseie

Spesialrådgiver- Husdyrkontrollene

Tlf: 482 05 984
mina.klaseie@animalia.no

Mohamed Abdella

Spesialveterinær

Tlf: 958 22 279
mohamed.abdella@animalia.no

Morten Røe

Fagsjef - Klassifisering

Tlf: 915 47 910
morten.roe@animalia.no

Nina Mellin-Olsen

Administrasjonskonsulent

Tlf: 984 56 284
nina.mellin-olsen@animalia.no

Nina Svendsby

Fagsjef - helsetjenester og KOORIMP

Tlf: 470 17 403
nina.elisabeth.svendsby@animalia.no

Ola Nafstad

Fagdirektør - Husdyr

Tlf: 908 55 568
ola.nafstad@animalia.no

Ole Alvseike

Fagdirektør - Kvalitet og foredling

Tlf: 916 84 143
ole.alvseike@animalia.no

Ole-Johan Røtterud

Spesialrådgiver

Tlf: 908 20 858
ole-johan.rotterud@animalia.no

Oskar Kringberg

Fagkonsulent kjøttskjæring

Tlf: 916 68 378
oskar.kringberg@animalia.no

Per Håkon Bjørnstad

Fagkonsulent kjøttskjæring

Tlf: 995 12 732
per-hakon.bjornstad@animalia.no

Ronny Ringkilen

Fagkonsulent IT

Tlf: 977 91 040
ronny.ringkilen@animalia.no

Rune Sandnes

Fagkonsulent kjøttskjæring

Tlf: 93 45 45 38
rune.sandnes@animalia.no

Sigrun J. Hauge

Fagsjef - Mattrygghet

Tlf: 996 03 829
sigrun.hauge@animalia.no

Silvia Salzano

Rådgiver (engasjement)

Tlf: 23 05 98 00
silvia.salzano@animalia.no

Sissel Berntsen

Leder - Fagtjenesten for ull

Tlf: 911 79 163
sissel.berntsen@animalia.no

Solveig Bjørnholt

Spesialrådgiver- Storfekjøttkontrollen

Tlf: 415 47 433
solveig.bjornholt@animalia.no

Sondre Stokke Naadland

Spesialveterinær

Tlf: 975 11 340
sondre.naadland@animalia.no

Stefania Gudrun Bjarnadottir

Prosjektleder (permisjon)

Tlf: 974 14 412
stefania.bjarnadottir@animalia.no

Stine Løvik Huse

Spesialrådgiver

Tlf: 986 68 902
stine.lovik.huse@animalia.no

Stine Margrethe Gulliksen

Spesialveterinær

Tlf: 924 54 977
stine.gulliksen@animalia.no

Synnøve Vatn

Fagsjef - Beredskap

Tlf: 901 19 695
synnove.vatn@animalia.no

Thorbjørn Refsum

Spesialveterinær

Tlf: 952 67 046/ 23 05 98 09
thorbjorn.refsum@animalia.no

Tone Beate Hansen

Spesialrådgiver

Tlf: 416 00 213
tone.beate.hansen@animalia.no

Tor Arne Ruud

Direktør

Tlf: 911 42 278
tor-arne.ruud@animalia.no

Tora Saltnes

Senior kommunikasjonsrådgiver

Tlf: 908 78 807
tora.saltnes@animalia.no

Tore Hatmyr

Klassifiseringskonsulent

Tlf: 908 41 184
tore.hatmyr@animalia.no

Tore Skeidsvoll Tollersrud

Spesialveterinær

Tlf: 995 67 569
tore.tollersrud@animalia.no

Torunn Thauland Håseth

Fagsjef - Prosess og produkt

Tlf: 909 58 390
torunn.haseth@animalia.no

Vibeke Tømmerberg

Spesialveterinær

Tlf: 971 69 066
vibeke.tommerberg@animalia.no

Vigleik Haugen

Spesialrådgiver kjøttskjæring

Tlf: 909 95 588
vigleik.haugen@animalia.no