102S Klassifiseringsansvarlige

ID: 102S_Klassifiseringsansvarlige
Versjon: 38
Utarbeidet av: Morten Røe
Godkjent av: Klassifiseringsutvalget
Gyldig fra: 1. januar 2021

Klassifiseringsansvarlige ved hvert enkelt slakteri:

Nr. EFTA Slakteri: Klassifiseringsansvarlig: Telefon Mail adresse
1 103 Nortura Rudshøgda Olav Magne Lystad 952 26 246 olav.magne.lystad@nortura.no
2 106 Furuseth Slakteri Harald Furuseth 924 26 000 hf@furuseth.no
4 109 Nortura Tønsberg Tom Vidar Jansson 992 80 756 tom.vidar.jansson@nortura.no
5 110 Nortura Gol Ingrid Hillestad Medhus 415 01 714 ingrid.hillestad.medhus@nortura.no
6 111 Nortura Forus Bjarte Sveinsvoll 926 23 316 bjarte.sveinsvoll@nortura.no
7 113 Nortura Egersund Erik Bjørn Svalestad 480 11 732 erik.bjørn.svalestad@nortura.no
8 116 Nortura Sandeid Trygve Bjarne Miljeteig 481 65 302 Bjarne.miljeteig@nortura.no
9 117 Fatland Jæren Jan Rosseland 480 86 010 jaks@fatland.no
10 121 Nortura Steinkjer Anders Brandtzæg 909 33 598 Anders.brandtzaeg@nortura.no
11 123 Slakthuset Oppdal Kjetil Hulsund 917 66 215 kjetil@slakthuset.no
12 134 Nortura Førde Sveinung Søreide 906 83 046 Sveinung.soreide@nortura.no
13 138 Ytre Nordmøre Terje Johnsen 902 03 485 post@yns.no
14 141 Fatland Ølen Audun Stople 980 75 574 audun.stople@fatland.no
15 142 Nordfjord Kjøtt Magnar Sæten 915 57 985 slakt@nordfjord-as.no
16 147 Midt-Norge Levanger Øivind Skjemstad 952 29 515 oyvind.skjemstad@norsk-slakt.no
17 155 Nortura Målselv Liv Helen Johansen 934 53 374 Liv.johnsen@nortura.no
18 160 Fatland Oslo Thomas Tøllefsen 990 31 996 thot@fatland.no
19 175 Ole Ringdal Jostein Ringdal 948 13 020 slakteri@oleringdal.no
20 177 Slakthuset Kvål Kjetil Hulsund 95908215 Kjetil@slakthuset.no
21 178 Røros Slakteri Martin Goude 917 74 247 Martin.goude@rorosslakt.no
22 181 Horns Slakteri Arild Horn 915 45 015 arild@horns.no
23 262 Strilalam Evelyn Sommer 414 72 433 post@strilalam.no
24 309 Nortura Malvik Christian Sæther 414 00 966 christian.saether@nortura .no
25 470 Jens Eide Jens Ø Eide 905 42 936 jens@slakterieide.no
26 643 Nortura Bjerka Endre Iversen Raknes 957 33 515 Endre.raknes@nortura.no
27 704 Øre Viltmottak Rodney Midtbø 918 34 765 post@orevilt.no
28 802 Nortura Finnmark Synnøve Norvang 952 72 566 synnove.norvang@nortura.no

 Slakterier som utgår:

Nr. EFTA Slakteri: Endringsdato
1 288 Froland Slakteri 1.September 2015
2 294 Mobilslakt 1.September 2015

Nye anlegg:

Nr. EFTA Slakteri Endringsdato
1 262 Strilalam 1. Mai 2015

 Representanter i Norturas klassifiseringsutvalg:

Representant Bedrift Endringsdato
Ole Nikolai Skulberg Nortura Totalmarked 01. januar 2019
Ove Drange Nortura Produksjon  
Asgeir Svendsen Nortura Råvare & medlem  
Harald Furuseth Furuseth  
Audun Stople Fatland Ølen  

 Endringer siden forrige versjon:

1)    Jostein Ringdal, Ole Ringdal, 1. Juni 2019
2)    Christian Sæther, Nortura Malvik, 1. Juni 2019
3)    Synnøve Norvang, Nortura Finnmark, fra 1.Februar 2018
4)    Kjetil Hulsund er blitt Klassifiseringsansvarlig for Slakthuset Kvål og Oppdal fra 1. Juni 2017
5)    Liv Johansen er blitt Klassifiseringsansvarlig i Målselv fra 11. Mai 2017
6)    Rodney Midtbø er blitt Klassifiseringsansvarlig ved Øre Vilt fra 10. Mai 2017
7)    Shaun David Gibbons er blitt Klassifiseringsansvarlig på Nortura Malvik fra 1. April 2017
8)    Trygve Bjarne Miljeteig er blitt Klassifiseringsansvarlig på Nortura Sandeid fra 1. Mars 2017