Hva leter du etter?

Husdyr


Cathrine Hexeberg

Spesialrådgiver

Tlf : 958 31 084
cathrine.hexeberg@animalia.no

Ditte Löfqvist

Spesialrådgiver- Ingris

Tlf : 948 73 696
ditte.lofqvist@animalia.no

Elisiv Tolo

Spesialveterinær - bedøving og avliving

Tlf : 959 19 692
elisiv.tolo@animalia.no

Guro Vasdal

Prosjektleder

Tlf : 909 99 377
guro.vasdal@animalia.no

Hanne Margrete Johnsen

Spesialrådgiver

Tlf : 930 85 074
hanne.johnsen@animalia.no

Harald Holm

Prosjektleder

Tlf : 952 32 535
harald.holm@animalia.no

Inge Midtveit

Spesialveterinær - dyretransport

Tlf : 913 50 752
inge.midtveit@animalia.no

Kathrine Akre

Spesialrådgiver - Dyrehelseportalen

Tlf : 971 25 845
kathrine.akre@animalia.no

Kristin Bruun

Spesialrådgiver- Husdyrkontrollene

Tlf : 957 07 085
kristin.bruun@animalia.no

Käthe Elise Kittelsen

Spesialveterinær

Tlf : 906 05 027
kathe.kittelsen@animalia.no

Magne Kjerulf Hansen

Spesialveterinær

Tlf : 994 15 317
magne.hansen@animalia.no

Mari Langaker

Spesialrådgiver- Sauekontrollen

Tlf : 988 64 880
mari.langaker@animalia.no

Marit Lindtvedt Lystad

Fagsjef - Husdyrkontrollene

Tlf : 905 62 280
marit.lystad@animalia.no

Mina Sjuve Klaseie

Spesialrådgiver - Husdyrkontrollene

Tlf : Tlf: 482 05 984
mina.klaseie@animalia.no

Nina Svendsby

Ass. fagdirektør Husdyr / Fagsjef - helsetjenester og KOORIMP

Tlf : 470 17 403
nina.elisabeth.svendsby@animalia.no

Ola Nafstad

Fagdirektør - Husdyr

Tlf : 908 55 568
ola.nafstad@animalia.no

Sissel Berntsen

Leder - Fagtjenesten for ull

Tlf : 911 79 163
sissel.berntsen@animalia.no

Solveig Bjørnholt

Spesialrådgiver- Storfekjøttkontrollen

Tlf : 415 47 433
solveig.bjornholt@animalia.no

Sondre Stokke Naadland

Spesialveterinær

Tlf : 975 11 340
sondre.naadland@animalia.no

Stine Margrethe Gulliksen

Spesialveterinær

Tlf : 924 54 977
stine.gulliksen@animalia.no

Synnøve Vatn

Fagsjef - Beredskap

Tlf : 901 19 695
synnove.vatn@animalia.no

Thorbjørn Refsum

Spesialveterinær

Tlf : 952 67 046/ 23 05 98 09
thorbjorn.refsum@animalia.no

Tone Beate Hansen

Spesialrådgiver

Tlf : 416 00 213
tone.beate.hansen@animalia.no

Tore Skeidsvoll Tollersrud

Spesialveterinær

Tlf : 995 67 569
tore.tollersrud@animalia.no

Vibeke Tømmerberg

Spesialveterinær

Tlf : 971 69 066
vibeke.tommerberg@animalia.no

Åse Margrethe Sogstad

Spesialveterinær

Tlf : 916 67 322
ase.sogstad@animalia.no