Hva leter du etter?

Kvalitet og foredling


Alex Mason

Prosjektingeniør

Tlf : +47 917 49 792
alex.mason@animalia.no

André Backer

Fagkonsulent kjøttskjæring

Tlf : 22 88 49 04
andre.christian.backer@animalia.no

Asbjørn Lundsvoll

Klassifiseringskonsulent

Tlf : 900 98 718
asbjorn.lundsvoll@animalia.no

Daniel Munch

Prosjektleder

Tlf : 465 05 581
daniel.munch@animalia.no

Elin Rasten Brunsdon

Prosjektleder

Tlf : 481 65 350
elin.brunsdon@animalia.no

Elise Nagel Gravning

Spesialveterinær

Tlf : 905 54 773
elise.gravning@animalia.no

Frøydis Bjerke

Fagsjef - Skjæring og analyse

Tlf : 975 49 982
froydis.bjerke@animalia.no

Halvor Mikalsen

Klassifiseringskonsulent

Tlf : 971 81 240
halvor.mikalsen@animalia.no

Ivar Johnny Hellerud

Fagansvarlig kjøttskjæring

Tlf : 906 30 652
ivar-johnny.hellerud@animalia.no

Jan Gunnar Berg

Formann kjøttskjæring

Tlf : 958 34 049
jan.gunnar.berg@animalia.no

Lars Erik Gangsei

Spesialrådgiver

Tlf : +47 950 61 231
lars.erik.gangsei@animalia.no

Marianne Sundt Sødring

Spesialrådgiver

Tlf : 911 32 435
marianne.sodring@animalia.no

Morten Røe

Fagsjef - Klassifisering

Tlf : 915 47 910
morten.roe@animalia.no

Ole Alvseike

Fagdirektør - Kvalitet og foredling

Tlf : 916 84 143
ole.alvseike@animalia.no

Ole-Johan Røtterud

Spesialrådgiver

Tlf : 908 20 858
ole-johan.rotterud@animalia.no

Per Håkon Bjørnstad

Fagkonsulent kjøttskjæring

Tlf : 995 12 732
per-hakon.bjornstad@animalia.no

Rune Rønningen

Fagkonsulent kjøttskjæring

Tlf : 938 26 429
rune.ronningen@animalia.no

Rune Sandnes

Fagkonsulent kjøttskjæring

Tlf : 93 45 45 38
rune.sandnes@animalia.no

Sigrun J. Hauge

Fagsjef - Mattrygghet

Tlf : 996 03 829
sigrun.hauge@animalia.no

Stefania Gudrun Bjarnadottir

Prosjektleder (permisjon)

Tlf : 974 14 412
stefania.bjarnadottir@animalia.no

Tore Hatmyr

Klassifiseringskonsulent

Tlf : 908 41 184
tore.hatmyr@animalia.no

Torunn Thauland Håseth

Ass. fagdirektør Kvalitet og foredling / Fagsjef - Prosess og produkt

Tlf : 909 58 390
torunn.haseth@animalia.no

Vigleik Haugen

Spesialrådgiver kjøttskjæring

Tlf : 909 95 588
vigleik.haugen@animalia.no