Hva leter du etter?

Ansatte


Alex Mason

Prosjektingeniør

Tlf : +47 917 49 792
alex.mason@animalia.no

André Backer

Fagkonsulent kjøttskjæring

Tlf : 22 88 49 04
andre.christian.backer@animalia.no

Ann-Kristin Kjos

Administrasjonskonsulent

Tlf : 23 05 98 00
ann-kristin.kjos@animalia.no

Asbjørn Lundsvoll

Klassifiseringskonsulent

Tlf : 900 98 718
asbjorn.lundsvoll@animalia.no

Cathrine Hexeberg

Spesialrådgiver

Tlf : 958 31 084
cathrine.hexeberg@animalia.no

Daniel Munch

Prosjektleder

Tlf : 465 05 581
daniel.munch@animalia.no

Ditte Löfqvist

Spesialrådgiver- Ingris

Tlf : 948 73 696
ditte.lofqvist@animalia.no

Elin Rasten Brunsdon

Prosjektleder

Tlf : 481 65 350
elin.brunsdon@animalia.no

Elise Nagel Gravning

Spesialveterinær

Tlf : 905 54 773
elise.gravning@animalia.no

Elisiv Tolo

Spesialveterinær - bedøving og avliving

Tlf : 959 19 692
elisiv.tolo@animalia.no

Frøydis Bjerke

Fagsjef - Skjæring og analyse

Tlf : 975 49 982
froydis.bjerke@animalia.no

Guro Vasdal

Prosjektleder

Tlf : 909 99 377
guro.vasdal@animalia.no

Halvor Mikalsen

Klassifiseringskonsulent

Tlf : 971 81 240
halvor.mikalsen@animalia.no

Hanne Hennig Havdal

Ernæringsfysiolog

Tlf : 482 23 530
hanne.havdal@animalia.no

Hanne Margrete Johnsen

Spesialrådgiver

Tlf : 930 85 074
hanne.johnsen@animalia.no

Harald Holm

Prosjektleder

Tlf : 952 32 535
harald.holm@animalia.no

Helga Odden

Kommunikasjonssjef

Tlf : 958 23 080
helga.odden@animalia.no

Inge Midtveit

Spesialveterinær - dyretransport

Tlf : 913 50 752
inge.midtveit@animalia.no

Ivar Johnny Hellerud

Fagansvarlig kjøttskjæring

Tlf : 906 30 652
ivar-johnny.hellerud@animalia.no

Jan Gunnar Berg

Formann kjøttskjæring

Tlf : 958 34 049
jan.gunnar.berg@animalia.no

Karianne Spetaas Henriksen

Fungerende fagsjef - ernæring

Tlf : 930 86 394
karianne.henriksen@animalia.no

Kathrine Akre

Spesialrådgiver - Dyrehelseportalen

Tlf : 971 25 845
kathrine.akre@animalia.no

Katrine Andersen Nesse

Fagsjef - Bærekraft, miljø og klima

Tlf : 911 82 159
katrine.nesse@animalia.no

Kjetil Meier Haugen

Salgsansvarlig

Tlf : 959 59 595
kjetil.haugen@animalia.no

Kristin Bruun

Spesialrådgiver- Husdyrkontrollene

Tlf : 957 07 085
kristin.bruun@animalia.no

Käthe Elise Kittelsen

Spesialveterinær

Tlf : 906 05 027
kathe.kittelsen@animalia.no

Lars Erik Gangsei

Spesialrådgiver

Tlf : +47 950 61 231
lars.erik.gangsei@animalia.no

Leif Egil Slåtten

Økonomi- og administrasjonssjef

Tlf : 901 61 717
leif.slatten@animalia.no

Magne Kjerulf Hansen

Spesialveterinær

Tlf : 994 15 317
magne.hansen@animalia.no

Mari Langaker

Spesialrådgiver- Sauekontrollen

Tlf : 988 64 880
mari.langaker@animalia.no

Marianne Sundt Sødring

Spesialrådgiver

Tlf : 911 32 435
marianne.sodring@animalia.no

Marit Lindtvedt Lystad

Fagsjef - Husdyrkontrollene

Tlf : 905 62 280
marit.lystad@animalia.no

Mathias Ytterdahl

Kommunikasjonsrådgiver

Tlf : 95024732
mathias.ytterdahl@animalia.no

Mina Sjuve Klaseie

Spesialrådgiver - Husdyrkontrollene

Tlf : Tlf: 482 05 984
mina.klaseie@animalia.no

Morten Røe

Fagsjef - Klassifisering

Tlf : 915 47 910
morten.roe@animalia.no

Nina Mellin-Olsen

Administrasjonskonsulent

Tlf : 984 56 284
nina.mellin-olsen@animalia.no

Nina Svendsby

Ass. fagdirektør Husdyr / Fagsjef - helsetjenester og KOORIMP

Tlf : 470 17 403
nina.elisabeth.svendsby@animalia.no

Ola Nafstad

Fagdirektør - Husdyr

Tlf : 908 55 568
ola.nafstad@animalia.no

Ole Alvseike

Fagdirektør - Kvalitet og foredling

Tlf : 916 84 143
ole.alvseike@animalia.no

Ole-Johan Røtterud

Spesialrådgiver

Tlf : 908 20 858
ole-johan.rotterud@animalia.no

Per Håkon Bjørnstad

Fagkonsulent kjøttskjæring

Tlf : 995 12 732
per-hakon.bjornstad@animalia.no

Rune Rønningen

Fagkonsulent kjøttskjæring

Tlf : 938 26 429
rune.ronningen@animalia.no

Rune Sandnes

Fagkonsulent kjøttskjæring

Tlf : 93 45 45 38
rune.sandnes@animalia.no

Sigrun J. Hauge

Fagsjef - Mattrygghet

Tlf : 996 03 829
sigrun.hauge@animalia.no

Sissel Berntsen

Leder - Fagtjenesten for ull

Tlf : 911 79 163
sissel.berntsen@animalia.no

Solveig Bjørnholt

Spesialrådgiver- Storfekjøttkontrollen

Tlf : 415 47 433
solveig.bjornholt@animalia.no

Sondre Stokke Naadland

Spesialveterinær

Tlf : 975 11 340
sondre.naadland@animalia.no

Stefania Gudrun Bjarnadottir

Prosjektleder (permisjon)

Tlf : 974 14 412
stefania.bjarnadottir@animalia.no

Stine Løvik Huse

Spesialrådgiver

Tlf : 986 68 902
stine.lovik.huse@animalia.no

Stine Margrethe Gulliksen

Spesialveterinær

Tlf : 924 54 977
stine.gulliksen@animalia.no

Synnøve Vatn

Fagsjef - Beredskap

Tlf : 901 19 695
synnove.vatn@animalia.no

Thorbjørn Refsum

Spesialveterinær

Tlf : 952 67 046/ 23 05 98 09
thorbjorn.refsum@animalia.no

Tone Beate Hansen

Spesialrådgiver

Tlf : 416 00 213
tone.beate.hansen@animalia.no

Tone Yvonne Sundhagen

Fagsjef kurs og opplæring

Tlf : 922 81 622
tone.sundhagen@animalia.no

Tor Arne Ruud

Direktør

Tlf : 911 42 278
tor-arne.ruud@animalia.no

Tora Saltnes

Senior kommunikasjonsrådgiver

Tlf : 908 78 807
tora.saltnes@animalia.no

Tore Hatmyr

Klassifiseringskonsulent

Tlf : 908 41 184
tore.hatmyr@animalia.no

Tore Skeidsvoll Tollersrud

Spesialveterinær

Tlf : 995 67 569
tore.tollersrud@animalia.no

Torunn Thauland Håseth

Ass. fagdirektør Kvalitet og foredling / Fagsjef - Prosess og produkt

Tlf : 909 58 390
torunn.haseth@animalia.no

Vibeke Tømmerberg

Spesialveterinær

Tlf : 971 69 066
vibeke.tommerberg@animalia.no

Vigleik Haugen

Spesialrådgiver kjøttskjæring

Tlf : 909 95 588
vigleik.haugen@animalia.no

Åse Margrethe Sogstad

Spesialveterinær

Tlf : 916 67 322
ase.sogstad@animalia.no